Mysec Kontakt

Kontaktinformation

Mysec Sweden AB sitter i stora luftiga lokaler i Västberga Allé i Hägersten, söder om Stockholm. Kom förbi på en fika så berättar vi mer.

VÄXEL:

+46 8 775 42 60

E-POST:

kontakt@mysec.se

BESÖKSADRESS:

Västberga allé 60
126 30 HÄGERSTEN

FAKTURAADRESS:

Mysec Sweden AB
FE 5589
831 90 ÖSTERSUND

E-POSTFAKTURA:

mysecsweden@pdf.scancloud.se

    Ditt namn

    Din epost

    Ämne

    Ditt meddelande

    Operativ personal

    Toste Hedlund

    Försäljning/Marknad

    Arbetat i säkerhetsbranchen sedan 1986. Behörig ingenjör Inbrottslarm och Automatiska Brandlarm

    +46 8 775 42 61
    toste.hedlund@mysec.se

    Kurt Jonsson

    Produktionschef/teknisk chef

    Teknisk Guru. Arbetat i säkerhetsbranschen sedan 1989

    +46 8 775 42 62
    kurt.jonsson@mysec.se

    Toste Hedlund

    Toste Hedlund

    Försäljning/Marknad

    Arbetat i säkerhetsbranchen sedan 1986. Behörig ingenjör Inbrottslarm och Automatiska Brandlarm

    +46 8 775 42 61
    toste.hedlund@mysec.se

    Kurt Jonsson

    Kurt Jonsson

    Produktionschef/teknisk chef

    Teknisk Guru. Arbetat i säkerhetsbranschen sedan 1989

    +46 8 775 42 62
    kurt.jonsson@mysec.se

    Per-Olov Wallgren

    IT, TV-övervakning och drift

    Driftansvarig på MYSEC Larmportal, TV-övervakning, IT, nätverk och utveckling. Behörig ingenjör CCTV.

    +46 8 775 42 63
    per-olov.wallgren@mysec.se

    Therese Hedman

    Ekonomi och administration

    +46 8 775 42 61
    therese.hedman@mysec.se

    Per-Olov Wallgren

    Per-Olov Wallgren

    IT, TV-övervakning och drift

    Driftansvarig på MYSEC Larmportal, TV-övervakning, IT, nätverk och utveckling. Behörig ingenjör CCTV.

    +46 8 775 42 63
    per-olov.wallgren@mysec.se

    Therese Hedman

    Ekonomi och administration

    Arbetat i säkerhetsbranchen sedan 1986. Behörig ingenjör Inbrottslarm och Automatiska Brandlarm

    +46 8 775 42 61
    therese.hedman@mysec.se

    Andre Nylund

     

    Projektledare och behörig ingenjör brandlarm.

    +08-7754266
    andre.nylund@mysec.se

    Robert Nolerstedt

     

    Projekledare

    +08-52520490
    robert.nolerstedt@mysec.se

    Andre Nylund

    Andre Nylund

    Projektledare och behörig ingenjör brandlarm.

    +08-7754266
    andre.nylund@mysec.se

    Robert Nolerstedt

    Projekledare

    +08-52520490
    robert.nolerstedt@mysec.se

    Stefan Spennare

     

    Projektledare

    +08-52520498
    stefan.spennare@mysec.se

    Mats Gredemyr

     

    Service och eftermarknad, behörig ingenjör inbrottslarm

    +08-7754269
    mats.gredemyr@mysec.se

    Stefan Spennare

    Projektledare

    +08-52520498
    stefan.spennare@mysec.se

    Mats Gredemyr

    Service och eftermarknad, behörig ingenjör inbrottslarm

    +08-7754269
    mats.gredemyr@mysec.se

    Claes Einberg

     

    Försäljning

    +08-52520588
    claes.einberg@mysec.se

    Claes Einberg

    Försäljning

    +08-52520588
    claes.einberg@mysec.se